Vojenská provokácia amerických vojsk pod záštitou NATO v Európe stále proti Rusku pokračuje

Vojenská provokácia amerických vojsk pod záštitou NATO v Európe stále proti Rusku pokračuje

Obyvateľov Prešova a Sabinova prekvapil v piatok (10.02.2017) pohľad na prechádzajúci nákladný vlak plný americkej vojenskej techniky. Jeho náklad nebol typický, viezol bojové vozidlá pechoty, americké transportéry Bradley, veliteľské vozidlo M 577, nákladné autá FMTV, pásové obrnené transportéry a tanky.

Podľa Železníc Slovenskej republiky (ŽSR) prepravuje americkú vojenskú techniku z Poľska na základne v Rumunsku, Bulharsku a Maďarsku, ale podľa ministerstva obrany z  bezpečnostných dôvodov nie je upresnené, kam presne vojenská technika putuje.

 V skutočnosti ide o presun  vojenskej techniky zahraničných  vojsk cez územie Slovenskej republiky, ktoré má prebiehať od 7. do 12. februára na rôznych miestach Slovenska. „Ministerstvo obrany SR upozorňuje občanov na viaceré presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska v mesiaci február. Presuny slovenských a zahraničných spojeneckých vojsk sa uskutočňujú že vraj z dôvodu konania medzinárodných cvičení, konferencií, pracovných rokovaní a ďalších vojenských aktivít v rámci bilaterálnej spolupráce vojenských jednotiek krajín NATO. Najdôležitejšie presuny bude zabezpečovať Vojenská polícia,“ informoval rezort obrany. Celkovo má ísť o šesť železničných presunov.

Ministerstvo obrany o chystanom presune informovalo začiatkom februára. V tlačovej správe uviedlo, že v období do 12. februára prejde cez Slovensko celkovo 22 cestných a šesť vojenských konvojov.

TV JOJ informovala v televíznych novinách (10.022017), že „Rusko sa snaží obnoviť nadvládu nad okolitými krajinami. Ohrozená je stredná Európa a najmä Pobaltie. Aj týmito slovami podporili Litovský minister obrany, obavy pobaltských štátov zo susedného Ruska. Litva Estónsko a Lotyšsko vraj chcú spoločne zatlačiť na severoatlantickú alianciu  a spojene štáty, aby zvýšili bezpečnostne opatrenia v regióne. V septembri totiž plánujú Rusi veľké vojenské manévre v blízkosti hraníc. Prípadný ďalší presun vojakov NATO do Pobaltia  označili Rusi za hrozbu pre ich bezpečnosť!“

 Vojenská provokácia amerických vojsk pod záštitou NATO stále  proti  Rusku pokračuje. Máme sa chystať na  vojnu? Či Slováci prebehnú k Rusku partizánskou vojnou proti vojnovým štváčom zo západu, ako to bolo za čias SNP počas II. svetovej vojny?  Nie, to už dnes nie je možné. História sa opakuje západ sa nechce vzdať možnosti získať korisť v nerastných surovinách, ktoré má Rusko.

Opäť  sionistom  chýba zdravý rozum!?

Rusko dnes nemá len pozemné vojenské sily, ale vyspelú vojenskú techniku o ktorej sa málokomu sníva.  III. Svetová vojna nebude  hra o fazuľky ( ropu, či územia), ale možný koniec našej planéty. Uvedomuje si to tu niekto? Či si myslia, že novobudované archy buričov vojny zachránia? Záchrana Európy sa môže stať len vtedy, keď sa národné štáty v Európe zbavia kolaborantskej politiky a súčasného vedenia Európskych štátov, ktorá je skorumpovanou západnou oligarchiou.

Iniciatíva SPOLOČNE ZA SLOVENSKO aj s ďalšími organizuje protesty „STOP NATO NA SLOVENSKU. Nie preto chceme vstúpiť do politiky, že chceme poslúchať diktát zo západu, ale je to preto, že chceme mier, bezpečné Slovensko a slušnú životnú úroveň pre všetkých občanov. Ak nebudeme podporovať vojnových štváčov a provokovať druhé štáty vojenskou technikou a našimi vojakmi tzv. farizejskými cvičeniami v Pobaltí, ale aj inde mimo svojich hraníc a pridajú sa k nám  aj ostatní racionálne zmýšľajúci ľudia, tak máme šancu zachovať mierovú Európu a Slovensko.

Súvisiace články:

Protestujúci občania na štvrtkovom proteste proti NATO v Bratislave sa zhodli, že súčasné politické vedenie kolaboruje s proamerickou vojenskou lobby napojených na treťosektorových vojnových štváčov TU!

Na proteste proti základniam NATO: Slovenskí vojaci sa stávajú nástrojom provokačných snáh NATO  TU!

Dosť bolo klamstiev slovenských politikov, ktorí klamú a zavádzajú svojich voličov! Verejne vyzývame poslancov a politické strany na spoločný protest občanov, ktorý sa uskutoční 9. februára 2017 – „Slovensko bez základní NATO, cudzích vojakov a votrelcov“ TU!

Kapitán Andrej Danko – Predseda SNS je klamár! TU!

Súvisiace video: