Špeciálne vysielanie “Slobodného vysielača” na podporu za oslobodenie z väzobného zadržiavania Sheily Sz.

Špeciálne vysielanie “Slobodného vysielača” na podporu za oslobodenie z väzobného zadržiavania Sheily Sz.

Slobodný vysielač v Českej republike sa snaží pomôcť informovaním bežných ľudí svojou špeciálnou reláciou  venovanou Adriane Melekovej, ktorá je väzobne zadržiavaná za spálenie Koránu a jej pomočenie. Slovenská politická moc prostredníctvom špecializovaného útvaru Národnej kriminálnej agentúry, Úradu špeciálnej prokuratúry, Špecializovaného trestného súdu sa snaží potlačiť ľudské práva – „Slobodu prejavu“ vo forme trestných činov proti extrémizmu v Slovenskej republike.

Adrianu Melekovú – Sheilu Sz. Špecializovaný súd v Banskej Bystrici vzal do väzby z dôvodu obavy pokračovania trestnej činnosti za trestné činy – „Zločinu výroby extrémistickych materiálov (trestná sadzba 3 až 6 rokov),v súbehu s prečinmi násilie proti skupine obyvateľov (trestná sadzba 6 mesiacov až 3 roky), hanobenie národa, rasy a presvedčenia (trestná sadzba 1 až 3 roky), podnecovanie k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti (trestná sadzba až na 3 roky).“

Špecializovaný súd v Banskej Bystrici vôbec nevzal v úvahu prezumpciu neviny Sheily Sz., pričom  ESĽP v Štrasburgu dospel v obdobnej veci k záveru, že  zbavil obvinenia muža z Francúzka , ktorý taktiež spálil Korán a močil na neho. Všetko navyše natočil na video a zverejnil na internete. Štátny zástupca žiadal podmienečný trest troch mesiacov väzenia a pokutu tisíc eur. Súd ale odmietol, že by muž podnecoval nenávisť voči moslimom. 

Vypočuj si TU:

Iniciatíva SPOLOČNE ZA SLOVENSKO odsudzuje takéto praktiky na svojich občanoch len preto, že sme roduverní  Slováci. My budeme a chceme hájiť záujmy občanov Slovenska. Budeme stáť za každým, koho budete šikanovať, perzekvovať a budeme bojovať za naše slobody, ktoré sú nám priznané  prirodzeným právom a ľudskými právami vrátane slobody prejavu. Vy nám nedokážete vziať naše kultúrne a tradičné hodnoty Slovenska, ako ani popierať právo na slobodu prejavu.  

Odkazujeme Vám páni vo vláde a v parlamente, represiou vlastných občanov nič nedokážete!

Súvisiace články:

Na Slovensku začína rok 2017 érou radikálneho policajného režimu. TU 

Na Slovensku neexistuje rovnaký meter pre každého a sloboda prejavu je extrémizmom len pre tých čo nesedia v NR SR ! TU

Prvý trestnoprávny precedens trestania slobody prejavu uzrel svetlo aj na Slovensku. Sloboda prejavu je extrémizmus! TU