Slováci vždy boli mierovým štátom, alebo národom

Slováci vždy boli mierovým štátom, alebo národom

Ministerstvo obrany SR na svojej web stránke upozorňuje „na viaceré presuny vojenskej techniky, ktoré sa majú  uskutočniť v mesiaci  júl 2017. 

Občianski  aktivisti vrátane iniciatívy  SPOLOČNE ZA SLOVENSKO, zvolali  na štvrtok 06. júla 2017 verejné občianske zhromaždenie  za Mier na Slovensku a  STOP cudzineckým vojskám na zvrchovanom Slovensku.  

Slovenskí občania na verejnom zhromaždení, ktoré sa konalo na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave nahlas vyjadrili znepokojenie  so  slovenskou politikou, ktorá sa odkláňa od mieru a skôr prispieva k  prilievaniu ohňa do vojenského konfliktu s Ruskom.  Vojenské provokácie pod záštitou NATO  prebiehajú rôznymi formami. Ide najmä o rôzne vojenské cvičenia v blízkosti ruských hraníc, kde aj Slovensko vysiela svojich vojakov. Pod záštitou cvičení NATO v Európe,  US Army presúva vojenskú techniku už aj po civilných cestách stále viac a viac na východ Európy.

Viac pozrite vo videu z verejného zhromaždenia TU!

Po verejnom zhromaždení občanov, ktorí sa jasne vyjadrili, že nesúhlasia s budovaním cudzích vojenských základní na Slovensku, ako aj s nesúhlasom prítomnosti cudzineckých vojsk na  našom zvrchovanom území, vrátane nesúhlasu prejazdov vojenských konvojov a ťažkej vojenskej techniky po našich civilných  cestách, prichádza ďalšia informácia 07. júla na web stránke slovenského Ministerstva obrany.

„Ministerstvo obrany SR upozorňuje na presuny vojenskej techniky spojeneckých armád, ktoré sa uskutočnia v týždni od 10. júla do 16. júla 2017. Malo by ísť celkovo o 14 cestných presunov zahraničných ozbrojených síl, dva cestné presuny Ozbrojených síl SR a jeden vlakový transport smerujúci z Maďarska do Českej republiky na cvičenie TOBRUQ LEGACY 2017. Na budúci týždeň budú pokračovať aj presuny techniky americkej armády na cvičenie SABER GUARDIAN 2017.“ Zdroj: http://www.mod.gov.sk/40107-sk/rezort-obrany-upozornuje-na-dalsie-presuny-vojenskej-techniky-cez-uzemie-slovenskej-republiky/

Vážení spoluobčania  nastal  čas, aby si Slováci opäť vzali svoju slobodu a jasne dali najavo, že  Slováci chcú mier a rozhodovať demokratickými nástrojmi (všeľudové hlasovanie – referendum), kde môžu občania rozhodovať o budúcnosti Slovenska.

Je čas, aby sme sa jasne vyjadrili a dali jasne najavo či chceme byť členom NATO, alebo byť neutrálnym mierovým štátom a pripojiť sa k stredoeurópskej línii vojensky neutrálnych štátov (Švajčiarsko, Rakúsko).

Iniciatíva SPOLOČNE ZA SLOVENSKO vyzýva k jednote slovenských občanov za spoločné mierové Slovensko a k spolupráci odstráneniu štandardnej politiky, ak štandardná politika ma byť politikou proti občanom Slovenska.

Prihlásme sa  k politike mieru a budovaniu prosperity slovenského národa – Slovenskej republiky v strednej Európe.

Staňme sa členmi iniciatívy SPOLOČNE ZA SLOVENSKO TU! http://www.spolocnezaslovensko.sk/pridaj-sa/  a spoločne dokážeme, že Slovenský ľud  si vie sám vládnuť bez diktátu zahraničných korporácii a skorumpovaných politikov a buďme sami sebou. Sme pracovitým a mierovým národom a spoločne dokážeme byť vzorom aj pre ostatné národy v Európe, kde pozdvihneme našu tradičnú kultúrnu hodnotu, ktorú máme v génoch po našich predkoch.

 

Foto zdroj:http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/cez-nase-uzemie-bude-presuvat-armada-usa-minister-gajdos-upokojuje-slovakov.html