Sheila Sz. a jej príbeh o obmedzení slobody v trvaní 19 dní za mrežami.

Sheila Sz. a jej príbeh o obmedzení slobody v trvaní 19 dní za mrežami.

Sheila Sz. po prepustení z špecializovanej  slovenskej justičnej moci poskytla osobný rozhovor pre rádio Slobodný vysielač CZ.  Tu si môžete vypočuť osobný príbeh Sheily počas devätnásť dňového väznenia špecializovanou Slovenskou  jurisdikciou, vrátane jej nezákonného vzatie do väzby s právnikom Romanom  Ruhigom.

Sheilu  17.02.2017 zadržala v nočných-skorých ranných hodinách v Ružomberku a následne  Špecializovaný trestný súd, pracovisko Banská Bystrica, dňa 19.2.2017 rozhodol o vzatí Sheily   do väzby. Proti tomuto uzneseniu podala obvinená bezprostredne po jeho vyhlásení sťažnosť.  Senát Najvyššieho súdu Slovenskej republiky 07.marca 2017 na neverejnom zasadnutí rozhodol tak, že obvinenú Sheilu Sz. prepustil z väzby na slobodu a väzbu nahradil dohľadom probačného a mediačného úradníka.

Obmedzenie na slobode Sheily trvalo 19 dní. Po prepustení na slobodu  boj za spravodlivosť „Slobody prejavu“ nekončí a bude vyšetrovaná na slobode novozaloženou policajnou jednotkou NAKA (Národná jednotka boja proti terorizmu a extrémizmu) nad ktorou vykonáva dohľad Špeciálna prokuratúra.

Pridajte sa k nám a pomôžme SPOLOČNE ZA SLOVENSKO Sheile Sz.. Prepustením z väzby Sheily Sz. Najvyšším súdom SR nekončí, ale pre Sheilu začína ďalší boj o jej práva a spravodlivosť.

Súvisiace články:

Sheila Sz. z Ružomberka na slobode a mainstreamové mediálne sršne – TU

Adriana Meleková alias Sheila Sz. verzus Slovenská polícia -TU!

Kto viac ohrozuje bezpečnosť Slovenska – Sheila Sz., alebo Robert Kaliňák? – TU!

Na Slovensku neexistuje rovnaký meter pre každého a sloboda prejavu je extrémizmom len pre tých čo nesedia v NR SR ! – TU!

Špeciálny prokurátor Dušan Kováčik s platom cez 4000 eur kope tímovo ligu za Smer-SD aj napriek tomu, že je osem rokov práce neschopný! -TU!