Protestujúci občania na štvrtkovom proteste proti NATO v Bratislave sa zhodli, že súčasné politické vedenie kolaboruje s proamerickou vojenskou lobby napojených na treťosektorových vojnových štváčov

Protestujúci občania na štvrtkovom proteste proti NATO v Bratislave sa zhodli, že súčasné politické vedenie kolaboruje s proamerickou vojenskou lobby napojených na treťosektorových vojnových štváčov

09.02.2017 reagovali občania protestom v Bratislave proti budovaniu základni NATO na Slovensku, ktoré majú riadiť zahraniční veliaci dôstojníci. Takúto prvú základňu v mediálnej tichosti 24. 01.2017  inauguroval Minister obrany Gajdoš za SNS vo Vajnoroch v Bratislave. Taktiež protestujúci protestovali aj  proti vyslaniu slovenskej armády na provokačné cvičenia pod záštitou NATO do Lotyšska na Pobaltí, ktoré sa  má uskutočniť v tesnej blízkosti s  Ruskými hranicami. Občania dali jasne najavo, že sú proti budovaniu cudzineckých vojenských základni na zvrchovanom Slovenskom území  a vyslaniu 152.  slovenských vojakov do Pobaltia, ktoré schválili poslanci 02.02.2017 v NR SR.  Všetky tieto schvaľovacie akty  predstaviteľmi slovenskej politiky sú hrozbou pre mierové Slovensko.

Na proteste sme si pripomenuli, že v marci 2017 sa preklápame už k tretiemu roku  protestov proti arogancii – agresii NATO a jeho rozťahovaniu sa aj na Slovensku.  Na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave sa v priemere každý mesiac pravidelne  stretávajú protestujúci občania pod oknami Americkej ambasády, ktorí odmietajú akúkoľvek prítomnosť cudzineckých vojsk na Slovenskom zvrchovanom území, vrátane  odmietania budovania  vojenských základní pre cudzineckú armádu z daní Slovenských občanov.

Protestujúci občania sa zhodli, že súčasné politické vedenie kolaboruje s proamerickou vojenskou lobby napojených na treťosektorových vojnových štváčov.  Z úst rečníkov a davu ľudí  je zrejme, že najväčšími Slovenskými kolaborantmi sú vrcholoví predstavitelia Slovenskej republiky a to Andrej Kiska (Prezident SR), Robert Fico (Predsedu vlády SR) a jeho smerácka družina, ku ktorej sa pridal po parlamentných  voľbách 2016 aj SNS s kapitánom Andrejom Dankom (Predseda NR SR), ktorý pritom pred parlamentnými voľbami sám odsudzoval – kritizoval práve Andreja Kisku a Roberta Fica za servilnosť k západnému diktátu a schvaľovanie budovania cudzineckých vojenských základní na Slovensku. V Slovenskom parlamente kolaborantov je ďaleko viac než je samotná trojka najvyšších ústavných činiteľov.

Počas prebiehajúceho protestu Roman Ruhig po telefóne dal aj rozhovor pre rádio Slobodný vysielač. Môžete si vypočuť TU!

Neskôr Mgr. Roman Ruhig zástupca iniciatívy SPOLOČNE ZA SLOVENSKO vystúpil aj  na pódium, kde apeloval na Andreja Danka, aby odstúpil z postu predsedu NR SR za jeho farizejský postoj k Slovensku, a aby sa súčasná SNS premenovala na Slovenskú Farizejskú Stranu.  K svojmu prejavu na dôkaz farizejstva Andreja Danka dal pustiť do reproduktorov pre zúčastnených ľudí protestu aj originál nahrávky, kde sa pre EXTRA Plus vyjadroval Andrej Danko z čias, keď sa šplhala SNS do parlamentu. Môžete si vypočuť TU !

Na verejné občianske zhromaždenie prišli odporcovia NATO z rôznych kútov Slovenska, napríklad z Bardejova, Trenčína, Revúcej …  Občania, ktorým záleží na Slovensku, nemajú problém prísť z rôznych kútov Slovenska a za to im patrí aj touto cestou veľká vďaka povedal Roman Ruhig.  Čo sa týka samotného počtu ľudí zúčastnených na proteste, začiatkom bol odhad od 100 do 150 občanov. Počas protestu a vystúpení rečníkov sa účasť ľudí zvyšovala a  mohla sa pohybovať medzi 200 až 300 účastníkov. Začiatok verejného zhromaždenia – protest proti  NATO sa zhostil moderátor Vlado Mikunda, ktorý otvoril protest občanov so Slovenskou hymnou. Neskôr prečítal aj list  Jozefa Žarnovičana z Asociácie Slovenských Vojakov, ktorý sa ospravedlnil, že sa nemôže dnešného protestu zúčastniť. Prvý z rečníkov vystúpil  JUDr. Ján Čarnogurský za Slovensko Ruskú Spoločnosť. Medzi vystupujúcich prišiel aj so svojim prejavom Peter Marček – poslanec NR SR (nezaradený), ktorý hlasoval v parlamente (02.feb.2017) proti vyslaniu slovenských vojakov do Lotyšska. Ďalšími rečníkmi bol Jalal Suleiman  zo Sírie, ktorý žije už 30 rokov na Slovensku a je podpredsedom KSS; Tomáš Dvorský za Frontu ľavicovej mládeže; Juraj Janošovsky hovorca Stálej radikálnej konferencie ľavice.

Za proslovensko – národné, vlastenecké subjekty vystúpili na pódiu Roman Ruhig z iniciatívy SPOLOČNE ZA SLOVENSKO, ktorý priviedol so sebou už dnes prvého politicko-trestnoprávne odsúdeného Rudolfa Steigaufa  – z mimoparlamentnej Slovenskej ľudovej strany, ktorý si vypočul svoj odsudzujúci rozsudok 01. feb. 2017 na Krajskom súde v Banskej Bystrici z údajného extrémizmu a to všetko len za svoj osobný názor, ktorý odprezentoval na svojom facebookovom profile. V Bratislave odsúdili všetci túto justičnú – neústavnú činnosť slovenských súdov, ktorá je namierená proti vlastným občanom,  teda aj proti odsúdenému Rudolfovi Steigaufovi. Počas vystúpenia na pódiu dal niekoľkokrát dav ľudí svojim potleskom  najavo, že stoja za jeho názormi, ktoré predniesol k téme slobody prejavu, ale aj k téme odsúdenia diabolskej organizácie NATO a servilnosti našich politikov k tejto diktátorsko mocenskej organizácii, ktorá sa stále viac a viac rozťahuje po územiach zvrchovaných štátov. Robert Švec z SHO pripomenul, že už aj v nedávnej histórii Slovenska, ktoré bolo súčasťou spoločného štátu Čechov, Moravanov a Slovákov nás demokratickí spojenci zradili Mníchovskou zradou (1938), alebo v období  socialistického zriadenia vpádom vojsk na naše územie Varšavskej zmluvy (1968). Ja čas sa spoliehať sami na seba!

Samozrejme, že k protestu neodmysliteľne patrí aj účasť policajtov pod heslom „Pomáhať a Chrániť“ , ktorí nechýbali ani v čase prípravy verejného zhromaždenia. Bolo vidieť, že okrem policajtov v rovnošatách a policajtov sediacich v autách, sa do davu  nenápadne snažili infiltrovať policajti v civile, možno už z nového policajného oddelenia boja  proti extrémizmu.

Všetci rečníci vyzývali ľudí, aby sa nebáli a pozývali svojich priateľov k verejnej diskusii. Aby sa občan postavil za svoje práva a zabojoval za právny, demokratický a zvrchovaný štát, a aby sa každý občan stal súčasťou premeny slovenskej politiky za spravodlivejšie nové Slovensko.  Samotní rečníci sa vo svojich príspevkoch držali základnej témy verejného zhromaždenia  STOP NATO NA SLOVENSKU, zastavme budovanie vojenských základní pre cudzinecké armády a neprilievajme olej do pahreby tým, že Slovenskí vojaci sa stávajú nástrojom provokačných snáh NATO proti Rusku.

Téma protestu sa rozšírila o aktuálne otázky, ktoré rezonujú  v spoločnosti, kde určite skupiny politikov začali nálepkovať svojich občanov, že sú extrémisti a ba čo je horšie začala perzekúcia mnohých pronárodne orientovaných ľudí, ktorí nesúhlasia so súčasným vedením politiky a to len preto, že  nezdieľajú tie isté názory ako vládnuca garnitúra. Na Slovensku sloboda prejavu dostala facku, ba už sa po nej strieľa trestnými paragrafmi a odsudzujúcimi rozsudkami.  Prosíme slovenských spoluobčanov zahoďte strach, prestaňme sa trieštiť a pridajte sa k iniciatíve SPOLOČNE ZA SLOVENSKO a spoločne vytvoríme nové spravodlivé Slovensko.

Súvisiace články: 

Dosť bolo klamstiev slovenských politikov, ktorí klamú a zavádzajú svojich voličov! Verejne vyzývame poslancov a politické strany na spoločný protest občanov, ktorý sa uskutoční 9. februára 2017 – „Slovensko bez základní NATO, cudzích vojakov a votrelcov“ TU

Kapitán Andrej Danko – Predseda SNS je klamár! TU

Foto galéria TU