Nová nádej pre slovenskú politiku v Košickom kraji.

Nová nádej pre slovenskú politiku v Košickom kraji.

Blížiacimi sa voľbami do VÚC, ktoré sa budú konať 4. novembra 2017 vzniká aj nová nádej na slušného nezávislého kandidáta na post predsedu Košického samosprávneho kraja. Slovensko je dnes známe občanom rôznymi korupčnými škandálmi, rodinkárstvom s najvyšších miest až po samosprávne kraje.

Proti tomu sa rozhodol bojovať Róbert Bačinský, známy svojim nevyberavým slovníkom na adresu slovenských politikov. Ohlásil svoj zámer kandidovať na post predsedu Košického samosprávneho kraja.

Z bývalého vojaka, ktorý slúžil v Kosove pod velením NATO sa po návrate domov rozhodol vrátiť svoje vyznamenania inšpirovaný svojim hodnostne vyšším kolegom, českým vojakom plk. Marekom Obrtelom. Podľa jeho slov vyznamenania vrátil, pretože NATO, pod ktorého velením slúžil  považuje za zločineckú organizáciu.

Meno Róbert Bačinský sa na verejnosti začalo skloňovať v roku 2015 práve v súvislosti s jeho otvoreným listom ministrovi obrany, vláde SR a prezidentovi. V otvorenom liste sa okrem iného vyjadril na adresu NATO a USA: “Vraciam dve spomínané vyznamenania, pretože sa nesmierne hanbím za svoju službu v tej najzločineckejšej a najneľudskejšej organizácii, aká bola kedy založená a pretože sa mi hnusí diktátorská politika USA, ktorú po celom svete pre svoje sebecké záujmy stále častejšie presadzuje aj pomocou NATO.”

Odvážne a tvrdo adresoval slová politikom:

„Pohŕdam Vami, ktorí sedíte v oblekoch a kravatkách v teplých a bezpečných kanceláriách, tisíce kilometrov od rinčania zbraní ale s drzosťou sebe vlastnou – všetci ste predsa vojnoví veteráni – nám budete rozdávať rady a vysvetlenia a poučenia a… a budete iba trepať, pretože Vy nemáte ani poňatia, ako to tam vyzerá. Robíte teda to, čo je Vám blízke – klamete, dávate nepravdivé vyhlásenia, neštítite sa nariadiť informačné embargá a zatajujete informácie, pretože tak Vám to, samozrejme demokraticky, nariadil Váš Veľký brat a mierotvorca – USA. Tí , ktorí to nevidia, na to majú dva dôvody – nechcú to vidieť, alebo majú žalostne málo informácií. Aký je teda ten Váš dôvod páni politici?

Ak ste sa rozhodli byť USA poskokmi a lokajmi, je to Vaša voľba. V skutočnosti ste pre nich iba bezcenný spotrebný tovar, stádo oviec, ktoré na príkaz Bieleho domu idú slepo ale odhodlane bojovať pre krajšie a hlavne bohatšie zajtrajšky nenásytných USA korporácií… Ale pri najbližšej, samozrejme opäť záchrannej operácii NATO Vás páni politici vyzývam, aby ste si ako prví obliekli maskáče, potom do nich navlečte aj svoje manželky, deti a príbuzných a všetkých vašich blízkych. Týka sa to aj Vás pán prezident, ak už chcete mať USA základne aj na Slovensku ! A takto svorne ruka v ruke nám buďte príkladom a ukážte nám, ako hrdo a odhodlane bojovať proti…. proti komu to vlastne a za čo ??? My zatiaľ budeme sedieť vo Vašich bezpečných a teplých kanceláriách a budeme dávať dobrý pozor, aby sme sa niečomu priučili.“

Róbert Bačinský teda s určitosťou bude takzvaným neštandardným a nezávislým kandidátom, ktorý si nekladie servítku pred ústa, o čom svedčia jeho štipľavé videá na adresu slovenských politikov, ktoré už videli desaťtisíc Slovákov. V jeho najnovšom videu, ktoré uverejnil na svojom facebookovom profile oficiálne ohlásil svoj zámer uchádzať sa o priazeň voličov vo svojom Košickom kraji, ako nezávislý kandidát, pričom sa obrátil na občanov s prosbou pri zbere v minimálnom množstve 1000 podpisov, ktoré musí odovzdať pre svoju kandidatúru do 4. septembra 2017.

Osobitnú listinu na podporu kandidatúry nezávislého kandidáta Róberta Bačinského môžete stiahnuť TU!

Podpísaný hárok s Vašou podporou, aj keď nebude vypísaný celý môžete zaslať do 01. sep. 2017 na adresu koordinátorovi:  Peter Hudáček, Končistá 6, 04001 Košice.

Viac sa dozviete aj na web stránke http://robertbacinsky.sk/