Nemecká stredo-pravá kancelárka Angela Merkelová oznámila, že bude kandidovať na štvrté funkčné obdobie 2017 za nemeckého kancelára.

Nemecká stredo-pravá kancelárka Angela Merkelová oznámila, že bude kandidovať na štvrté funkčné obdobie 2017 za nemeckého kancelára.

Nemecká kancelárka Angela Merkelová prijala 17.11.2016 vo svojom úrade dosluhujúceho amerického prezidenta Baracka Obamu. Ide o ich posledné stretnutie predtým, ako Obama v januári opustí Biely dom a do funkcie hlavy štátu USA nastúpi Donald Trump, informuje agentúra DPA.

Neprešlo ani pár dní a je tu nová správa.

Nemecká kancelárka Angela Merkelová pred pár hodinami  oznámila, že bude opäť kandidovať na úrad nemeckého kancelára a ak by bola úspešná v parlamentných voľbách v roku 2017 zastávala  by štvrté funkčné obdobie. 

Novinárom povedala, že rozhodnutie kandidovať na štvrtý termín po 11 rokoch v úrade je triviálne  V Nemecku nie sú žiadne limity na počet volebných období, ktoré by sa vzťahovali na funkciu kancelára. Helmut Kohl tento úrad zastával 16 rokov a v roku 1998 sa uchádzal aj o piate funkčné obdobie, ale prehral súboj so sociálnym demokratom Gerhardom Schröderom.

Teraz už môžeme začať sledovať motanie hláv bežným ľuďom jednotlivými výrokmi z médií ako predvolebnú kampaň.

„Pokiaľ ide o sympatie občanov, ani jeden z nich nebol taký populárny ako teraz Merkelová, uviedla agentúra Reuters.“

„Merkelová je v Nemecku taká obľúbená, že jeden z lídrov SPD, predseda vlády spolkovej krajiny Šlezvicko-Holštajnsko Torsten Albig, nedávno uviedol, že SPD by proti nej v roku 2017 radšej ani nemala stavať protikandidáta. “Odvádza skvelú robotu,” uviedol Albig pre NDR TV.“

Škoda, že média neslúžia pre ľudí a nepýtajú sa práve bežných občanov, ktorí sú odporcami jej falošno-humánnej politiky multikulti!

Po zmene prezidenta v USA je potrebné dúfať, že príde aj k zmene v Európe  a ľudia začnú viac uvažovať, čo je pre Európanov lepšie.  Mať suverénne národné štáty, alebo žiť pod nadvládou elity bruselskej ríše.  Bežní ľudia konečne začnú už pri voľbách viac myslieť – analyzovať a prestanú dôverovať podsúvaným falošným mnohokrát cenzurovaným informáciám štandardných médií, ktoré majú záujem z európskeho ľudu spraviť treťotriedneho občana. Niektoré tzv. štandardné média prostredníctvom svojich politických koníkov, ktorých mediálne pretláčajú do funkcii riadenia štátu/štátov je spojené s vypočítavosťou, aby ich majitelia mohli ryžovať z moci svojho pretlačeného vraníka.

Logo-SPOLOCNE-ZA-SLOVENSKOPráve aj z vyhlásenia Angel Merkelovej, že opäť chce  kandidovať v roku 2017 na post nemeckého kancelára, je ďalším  dôvodom ísť podporiť národné sily  a pridať sa  k celoeurópskemu vlasteneckému  pochodu Berlínom, ktorý sa bude konať 26.11.2016. Len spoločne dokážeme čeliť sionistickému vplyvu ovládania a manipulovania s verejnou mienkou. Nastal čas zmeniť politiku Európy v prospech väčšiny dnes už chudobných, odstrčených európskych občanov , aby sme zmenili politiku Európy na národnú politiku a občania sa mohli cítiť doma bezpečne a žiť na slušnej životnej úrovni.

Súvisiace články:

Aj Slováci idú 26.11.2016 do Berlína v duchu „Vlastenci Európskych národov spojme sa!“ Zastavme skazu Európy a ničenia našich vlasti!  TU

Foto zdroj- ilustrácia: http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/392842-merkelova-dve-tretiny-nemcov-jej-hovoria-nie/