Nedovoľme, aby sa Slovensko stalo vojnovým štátom.

Nedovoľme, aby sa Slovensko stalo vojnovým štátom.

Ministerstvo obrany SR 17.09.2017 na svojej webovej stránke upozorňuje obyvateľov Slovenska na presuny vojenskej techniky spojeneckých armád, ktoré sú naplánované v termíne od 18. do 24. septembra 2017. Celkovo by malo ísť o ďalších 47 cestných presunov, ktoré súvisia prevažne s cvičením BLONDE AVALANCHE a cvičením špeciálnych jednotiek v priestoroch Centra výcviku Lešť. Obyvatelia Slovenska musia v nasledujúcom týždni počítať aj s presunmi väčšieho počtu techniky Ozbrojených síl SR, a to predovšetkým na trase Centrum výcviku Lešť – Rožňava.

Západná Európa a tým aj Slovensko sa stále viac a viac  svojimi  spoločnými výcvikmi pod záštitou NATO pripravuje na vyvolanie  vojny s Ruskom.  Do EÚ a najmä do strednej a východnej Európy prichádza stále viac ťažkej vojenskej techniky. 

iac ako tisíc kusov  vojenskej techniky, ktorú  priviezla loďou americká armáda do Poľska. Tanky M1 Abrams či obrnené vozidlá Bradley dorazili do krajiny s cieľom posilniť východné krídlo… Viac info TU

Iniciatíve SPOLOČNE ZA SLOVENSKO záleží na tom, aby sme žili v mieri a odmietame akékoľvek provokatívne hry Washingtonu v strednej a východnej Európe. Odmietame prítomnosť cudzineckých vojsk na Slovenskom zvrchovanom území. Odmietame súčasnú falošnú hru politikov k svojim vlastným občanom.  Sme za mierové a neutrálne Slovensko s vlastnou armádou.