NATO A SLOVENSKO – Zobuďme európske národy, vrátane Slovenska! Zbrojenie a budovanie vojenských centier NATO nie je cesta k mieru, ale cesta k biznisu elít a rozpútanie vojny v Európe!

NATO A SLOVENSKO – Zobuďme európske národy, vrátane Slovenska! Zbrojenie a budovanie vojenských centier NATO nie je cesta k mieru, ale cesta k biznisu elít a rozpútanie vojny v Európe!

14274402_256281178105470_567232763_o

Po voľbách do NR SR, ktoré sa uskutočnili 5. Marca 2016 Slováci očakávali zmeny aj v obrannej politike Slovenska. Na ministerské miesto obrany sa posadil Peter Gajdoš, ktorého nominovala politická strana “SNS”.  Nový šéf rezortu obrany počas diskusie k programovému vyhláseniu vlády upozornil, že neexistuje vzťah medzi Slovenskou republikou a NATO, pretože “my sme NATO”.

S týmto názorom ministra obrany , že „my sme NATO“  určite žiadny národniar, vlastenec nemôže súhlasiť a je zahanbujúce ak to povie minister, ktorého nominovala Slovenská Národná Strana. Občiansko-politická iniciatíva SPOLOČNE ZA SLOVENSKO takéto vyjadrenia doslovne znepokojujú, akého predstaviteľa máme vo vláde SR za Ministra obrany.  

Nového ministra obrany vo vystúpeniach podporili všetci reagujúci novozvolení poslanci vrátane opozičných poslancov.  Gajdoša podporili napríklad poslanci Sme rodina Boris Kollár a Peter Pčolinský, či poslanec za SaS Juraj Droba.  Gajdoš v reakcii konštatoval, že za najlepšiu obranu SR považuje, ak by na rozpočet rezortu obrany išli dve percentá HDP, čo je úroveň, ku ktorej sa Slovensko zaviazalo pri vstupe do NATO. Dnes dáva SR na obranu ročne 1,1 percenta HDP, do roku 2020 by to malo byť 1,6 percenta, aspoň podľa záväzku, ktorý dalo SR na summite NATO v Newporte.

Už z týchto prvých vyjadrení je zrejme, že voľby do NR SR opäť diskriminujú občiansky názor, právo ľudu sa vyjadriť,  či Slováci chcú byť členským štátom severoatlantického paktu  NATO alebo nie, či súhlasíme s rozmiestnením vojenských základní  na Slovenskom zvrchovanom území alebo nie!

Nová vláda, ale aj poslanci, ktorí po voľbách zasadli do NR SR opäť zradil demokraciu a uzurpovali si moc, že oni sú tí bohovia, ktorí majú právo rozhodovať o nás bez nás a žiadne referendum nebude, aby slovenský občan sa mohol slobodne vyjadriť k rozmiestňovaniu vojenských základní s prítomnosťou cudzineckých vojsk na našom území a či vôbec slovensky občan chce byť členským štátom NATO.

Súčasná vláda schválila 28.09.2016 Bielu knihu o obrane Slovenskej republiky

38318_obrSchválená Biela kniha o obrane SR zhŕňa výsledky implementácie predošlej verzie z roku 2013 a aktualizuje rozvojové zámery v súlade s prioritami. Materiál Biela kniha o obrane Slovenskej republiky sa predkladá na rokovanie vlády Slovenskej republiky v súlade s Plánom práce vlády Slovenskej republiky na II. polrok 2016. Materiál zohľadňuje predbežné informácie z procesu obranného plánovania NATO týkajúce sa návrhov cieľov spôsobilostí NATO pre Slovenskú republiku, v rámci čoho sa v kontexte zmeneného bezpečnostného prostredia očakáva nárast požiadaviek.  03.10.2016 Ministerstvo obrany SR upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska z dôvodu konania medzinárodného cvičenia Slovak Shield 2016. Presuny slovenských, ako aj zahraničných vojsk zabezpečuje Vojenská polícia. Až do konca týždňa to budú viaceré cestné presuny a tiež železničné transporty vojsk. Presuny v rámci medzinárodného cvičenia Slovak Shield 2016 budú prebiehať z hraničných priechodov do Centra výcviku Lešť. Z bezpečnostných dôvodov nie je v súčasnosti možné zverejniť ďalšie informácie. Píše sa na stránke Ministerstva obrany  www. mosr.sk

Prečo sa všetky informácie pred občanmi  schovávajú za slová : Z bezpečnostných dôvodov?

Asi preto, ako to to povedal prezident Kiska? „Ľudské práva nesmú byť nadradené obchodným záujmom.“

Pozrime  sa do krátkej minulosti. Hneď po vstupe do NATO sa odstránila bojaschopnosť Slovenskej armády. V súčasnosti nastal a ďalej prebieha proces podriadenia Slovenskej armády pod absolútny diktát a dozor velenia NATO, bez akejkoľvek vlastnej národnej doktríny obrany štátu a vlastných občanov. Začala sa dobyvačná éra zakomplexovaných a morálne pokrivených elít USA a Bruselu s cieľom ovládnuť zem na úkor obetí aj zo strany Slovenska i ostatných východných členov zločineckej aliancie NATO. Západne elity začali štvavú politiku proti Rusku a snažia sa vnútiť občanom, aké je Rusko agresívne, ako je nutný „obranný pakt NATO“, aká je potrebná integrácia v EÚ. Proste sa snažia sofistikovane vytvárať u ľudí dojem, že všetko čo je na východnej hranici je zlé, ale NATO, zbrojenie v rámci obrany, hospodárska spolupráca medzi EÚ a USA je nenahraditeľná, lebo inak by nás Ruský medveď roztrhal.

black-hawkVšetko však nejako muselo začať, pokiaľ možno, bez vedomia a bez odporu obyvateľstva SR. Základne NATO sú sofistikovane nazývané  napríklad „integračné centrum“, alebo „centrum výcviku“, ktoré sa nedajú vybudovať za mesiac. Preto tieto prípravy cvičenia sa vykonávajú postupne a stále z týchto cvičení odchádza menej techniky  z nášho územia a vrátane zahraničných (amerických) vojakov, ktorí zostávajú postupne na našom území.  Príkladom môžeme uviesť vojenskú základňu v Prešove. Veľmi málo sa spomína výcvikové centrum pre vrtuľníky Black Hawk v Prešove. V americkom Stratforde už začali vyrábať viacúčelové vrtuľníky UH-60M Black Hawk akože pre ozbrojené sily SR, ale tu ide len o to, že pôjdu z nášho Slovenského rozpočtu, avšak budú patriť NATO a nie slovenským ozbrojeným silám lebo tie sú už integrovanou súčasťou NATO. Na Slovensko príde celkom deväť vrtuľníkov za 261 miliónov dolárov – prvé z nich majú byť dodané už tento rok.  Treba si uvedomiť, že  plnohodnotná letecká základňa v Prešove je s kompletne vybudovaným logistickým  zázemím pre oveľa väčší počet vojakov, než je tam dnes.  Na základe kontraktu na nákup amerických vojenských vrtuľníkov Black Hawk a vybudovanie výcvikovej základne pre tieto vrtuľníky, nič nebráni leteckú základňu v Prešove doplniť o nevyhnutné vojenské vybavenie pod  rúškom modernizácie. Pekne potichu, bez pozornosti verejnosti, v Prešove vznikne letecko-výcviková základňa pre  útvar super rýchleho nasadenia armád NATO.

Toto vymývanie mozgov a písanie poloprávd v mainstreame,  alebo zamlčovanie faktov už pre zobudených končí!  A preto treba zobudiť celé európske národy, vrátane Slovenska, že zbrojením a budovaním vojenských centier nie je cesta k mieru, ale cesta k biznisu a vojne. Cesta do pekla!

Vo vojne sú vždy poškodení obyčajní a bežní ľudia, pričom elita  už  má dávno vybudované svoje kryty odkiaľ nás budú hnať na popravu s cieľom rozširovania svojich ziskov a impérií.  Už nie je cesta späť, už je čas sa len postaviť na odpor tejto hunte, ktorá neháji záujmy Slovenska a slovenských občanov. 

Opäť vyzývame všetkých ľudí dobrej viery, nádeje, občanov, aktivistov, rodiny, organizácie, politické, ale aj nepolitické subjekty, pridajte sa k nám a zjednoťme sa!

13876237_650618855114134_4115146120506035570_n„SPOLOČNE SLOVENSKO ZA MIER“   Príďte 20. októbra o 17 tej hodine na Hviezdoslavovo námestie v Bratislave a SPOLOČNE ZA SLOVENSKO budujme celosvetovú mierovú politiku. To má byť prioritou  Slovenska!

My nepotrebujeme žiadnu cudzineckú armádu na území Slovenskej republiky, žiadne vojenské základné, ktoré má okupovať NATO pod velením USA.

Súčasní politici vo vedení štátu  sú oslepení svojím osobným prospechom dneška a nevidia ani za svoj nos. Nechcú a nevidia budúcnosť samostatného zvrchovaného Slovenska, slobodu a mier pre svoje a naše detí a ich potomkov na Slovensku čo potvrdzujú ich výroky, ktoré sa stále viac a viac vzďaľujú od vlastnej identity, identity Slovenska.  Stále chcú viac a viac potlačiť to naše malé Slovensko do úzadia a preferujú všetko cudzie čo nadiktujú predstavitelia  EÚ a NATO.

Logo_SZSTým, že aktuálna vláda SR povolila vybudovanie základní NATO  na Slovensku, spáchala odporný akt vlastizrady, pretože priamo ohrozuje životné záujmy občanov SR, ohrozuje samotnú existenciu slobody, mieru – Mierové slobodné Slovensko. Zo Slovenska sa stáva potencionálny terč útoku v budúcom možnom konflikte, ktoré je NATO schopné vyvolať zo dňa na deň. Ako keby nestačil už len fakt, že sa hlásime k NATO a tým sa stávame  v morálnej i faktickej rovine spolupáchateľmi zločinov NATO po celom svete. Každý vlastenec, občan by si mal uvedomiť, že svojím mlčaním priamo podporuje vládu SR v jej  konaní proti Slovensku a jej obyvateľov.

SPOLOČNE ZA SLOVENSKO Vás pozývame do ulíc ( 20 októbra  o 17 :00 hod – Hviezdoslavovo námestie v Bratislave) na vyjadrenie občianskeho odporu proti zapredanej politike našich politických  pohlavárov (farizejov), ktorí už dávno stratili úctu k našim rodičom, prarodičom (predkom), ktorí bojovali za autonómiu – zvrchovanosť, slobodu Slovenska, slovenského národa.

 Ľudia spojme sa a budujme spoločne Mierové Slovensko.  Pozývajte svojich priateľov.  POZVÁNKA TU.