KONTRAVERZNÝ ZÁKON O „EXTREMIZME“, VLASTNÍCTVO PRÍRODNÝCH ZDROJOV, ALTERNATÍVNE HOSPODÁRENIE

KONTRAVERZNÝ ZÁKON O „EXTREMIZME“, VLASTNÍCTVO PRÍRODNÝCH ZDROJOV, ALTERNATÍVNE HOSPODÁRENIE

Záznam z diskusie (25.okt.2016) z rádia Slobodný vysielač  v relácii  „Vzdelávanie pre dospelých“ na tému:

KONTRAVERZNÝ  ZÁKON O „EXTREMIZME“, VLASTNÍCTVO PRÍRODNÝCH ZDROJOV, ALTERNATÍVNE HOSPODÁRENIE

Diskutujúci : Peter Papánek a Marek Kopilec – DAV2DVA /verzus/ Roman Ruhig – SPOLOČNE ZA SLOVENSKO

Poslanci NR SR prijali 25. okt. 2016  kontraverzný –  trestný zákon/poriadok  k “EXTRÉMIZMU” v príkrom rozpore s Ústavou SR, kde občan bude musieť preukazovať svoju nevinu  extremistu  v rozpore so zásadou prezumpcie neviny,  a to pred politickým špecializovaným súdom.

Diskusná téma sa aktuálne dotýka  aj pripravovaného zákona o predaji slovenskej ornej pôdy cudzozemcom na základe diktátu Bruselu/EÚ. V závere  diskusie, diskutujúci vysvetľujú spôsob alternatívneho hospodárenia do budúcnosti.

Vypočujte si TU

Logo-SPOLOCNE-ZA-SLOVENSKOSPOLOČNE ZA SLOVENSKO – Naším cieľom je  spojiť Slovenský národ, slovenských občanov,  za ich práva, zvrchovanosť, slobodu, spravodlivosť, rovnosť, bezpečnosť, lepšiu životnú úroveň občanov Slovenska, odstrániť neprimerané sociálne rozdiely a vykonávať všetku činnosť na zachovanie mieru, bezpečnosť slovenského občana a slovenskej rodiny, priblížiť sa k skutočnej demokracii vlády ľudu a budovanie skutočného právneho štátu s vymožiteľnosťou práva každého občana.

Predchádzajúca diskusia:  Diskusia o “Vlastníctve výrobných prostriedkoch a prírodných zdrojoch” TU

Príbuzné články:
Extrémizmus na extrémizmus. Ministerka Lucia Žitňanská porazila aj Kim Čong-una zo Severnej Kórei! TU 

Včerajšie prijatie zákona v NR SR s bojom proti extremizmu na Slovenku nás má umlčať v slobode slova, aj keď vidíme zneužívanie sociálneho systému? Sýrsky imigrant so svojimi štyrmi manželkami a 23 deťmi poberá v Nemecku dávky vo výške 320 000 eur ročne.