HLAVNE SPRÁVY – Sloboda slova alebo extrémizmus? Reakcie poslancov na rozsudok 40 mesiacov nepodmienečne za statusy na Facebooku.

HLAVNE SPRÁVY – Sloboda slova alebo extrémizmus? Reakcie poslancov na rozsudok 40 mesiacov nepodmienečne za statusy na Facebooku.

Rudolfa Steigaufa, člena Slovenskej ľudovej strany (SĽS), odsúdil Okresný súd v Revúcej za jeho statusy na sociálnej sieti Facebook na 40 mesiacov nepodmienečne.  HLAVNE SPRÁVY – Konzervatívny denník, verejný server, poskytuje  dennodenne aktuálne správy a objektívne sa pýta aj na názory iných.  V súvislosti s rozsudkom oslovili  aj niektorých poslancov Národnej rady SR, aby poskytli svoje stanovisko k zverejneným názorom Rudolfa Steigaufa, ako aj k výške samotného rozsudku.Pýtali sa poslancov:  (Alojza Baránika (SaS), Eriky Jurinovej (OĽaNO-NOVA, ktorá je zároveň predsedníčkou Výboru pre ľudské práva a národnostné menšiny), Martina Beluského (ĽSNS) a Anny Zemanovej (SaS)).

Otázky a reakcie poslancov NR SR nájdete tu v priloženom článku.

Budeme  veľmi radi  ak budeme poznať aj reakcie bežných občanov Slovenska, aký majú názor na nepodmienečné odsúdenie Rudolfa Steigaufa vrátane názorov na reakcie poslancov NR SR.  

 

 

 

Logo-SPOLOCNE-ZA-SLOVENSKOSPOLOČNE ZA SLOVENSKO –  Stále je nás viac a viac takých, čo stojíme nebojácne za skutočnými ľudskými právami a hodnotami. Právo na slušný život pre celý slovenský ľud dokážeme vytvoriť aj bez zastrašovania a kriminalizovania Slovákov, len pre ich slobodný názor a v túžbu žiť na slušnej životnej úrovní a v bezpečí. Naše srdcia bijú pre spravodlivosť a  práva všetkých Slovákov, ale to vy nepochopíte, lebo nikdy ste nekonali srdcom k Slovenskému ľudu a vždy ste boli a ste pod vplyvom kapitálu. Zapamätajte  si: Nás nezastrašíte. nás nezlomíte, nás nepremeníte. Aj keď nás budete chcieť všetkých pozatvárať, vyjdeme raz von a budeme pokračovať tam, kde sme prestali. Do posledného dychu budeme bojovať za práva Slovenského ľudu, za práva Slovenského národa.

Súvisiace články TU

Za slobodu slova perzekúcia. Za 40 zdieľaní statusu na Facebooku odsúdenie na 40 mesiacov odňatia slobody nepodmienečne. TU

Extrémizmus na extrémizmus. Ministerka Lucia Žitňanská porazila aj Kim Čong-una zo Severnej Kórei! TU

Robert Fico je populista alebo extrémista? TU

HLAVNE SPRÁVY – Sloboda slova alebo extrémizmus? TU

HLAVNE SPRÁVY – Rudolf Steigauf odsúdený na 40 mesiacov nepodmienečne za vyjadrenia na facebooku. TU