Hit za Hitom. Pieseň „POLITICKÁ KOREKTNOSŤ“ od Olívie Žižkovej je pokračovaním národnooslobodzovacieho boja Európy.

Hit za Hitom. Pieseň „POLITICKÁ KOREKTNOSŤ“ od Olívie Žižkovej je pokračovaním národnooslobodzovacieho boja Európy.

Kde zlyhávajú média, ktoré zámerne prevracajú fakty o súčasnom dianí a informácie prebiehajú cenzúrou, vznikajú noví buditelia, ktorí sa snažia informovať verejnosť prostredníctvom svojich prejavov a dnes už aj piesní.  To sa samozrejme nepáči  establishmentu. Súčasní  politici pri moci si samozrejme neželajú byť kritizovaní a tak následne každý kto pomenuje veci pravými slovami často čelí rôznym postihom, cenzúre, zákazom, mediálnemu pranierovaniu, ale aj obviňovaniam (trestným stíhaním).

Jednou nebojácnou ženou, ktorej záleží na budúcnosti európskych národov je Olívia Žižkova, ktorá sa nebála pravými slovami v piesni „EUROPO DÝCHEJ“ pomenovať súčasnú Európu a jej kolonizáciu s ilegálnou migráciou.

Pieseň „EUROPO DÝCHEJ“ zaplavila celý internet a stala sa jednou z najpopulárnejších piesní  a hitom  tohto leta (august 2016). Pieseň s melódiou z diskotéky a textom o situácii vo svete – Európe, o strachu z teroristov, z utečencov sa na sociálnych sieťach rozšíril rýchlosťou blesku.

Dnes sú dva mesiace od TOP piesne EUROPO DÝCHEJ  a za ňou prichádza nová hitovka „POLITICKÁ KOREKTNOSŤ“.

Odporúčame každému, aby si vypočul  slová novej piesne sám a šíril vlasteneckého ducha zdieľaním piesní od Olívie Žižkovej po sociálnych sieťach. Veď snáď, nám väčšine záleží na našej budúcnosti.

 

 

Logo-SPOLOCNE-ZA-SLOVENSKOSPOLOČNE ZA SLOVENSKO sme hrdí na každého vlastenca a speváka, ktorému záleží na našej budúcnosti, budúcnosť európskych národov.

Vyzývame aj ďalších vlastencov, aby sa pripojili vo všetkých slovanských jazykoch k podpore a záchrane tradičnej Európy, našich národov, našej tradičnej kultúre, ktorú nám zanechali naši otcovia.