Ficov kôň, či likvidátor protestov proti Islamizácii Európy na Slovensku ?

Ficov kôň, či likvidátor protestov proti Islamizácii Európy na Slovensku ?

12654135_10153945339979322_5581291449792519399_nDňa 06. Feb. 2016 sa mal konať veľkopompézny protest proti neriadenej migrácii a islamizácii Európy v Bratislave. Avšak tento protest pod vedením Jána Pavliša a jeho O2H skončil absolútnym fiaskom. Tú sa natíska otázka – prečo? Veď predchádzajúce protesty proti Islamizácii Európy a proti prijímaniu Bruselských diktátov mali vždy tisícky priaznivcov v Bratislave.

O čo vlastne ide a prečo to tak má byť :

Všetko bolo výborne s inscenované a naplánované, aby táto akcia (protest) dopadla tak, ako aj dopadla a dopadnúť mala = Fiaskom!

12688149_10153945345964322_6290692122221865053_nJ. Pavliša O2H si vybrali ako koňa, alebo likvidátora národných strán Slovenska, ktorý má také ego a jeho spoločenské správanie, ktoré funguje podľa slov z piesne od skupiny Olympic – „Sobectví“

“Ve všem chtěl mít větší podíl; Pro jiné se nenarodil; Sám neuměl ničeho se vzdát; Jen ostatní za nos vodil; Myslel na to kudy chodil; A jen sebe upřímně měl rád; Já, já, já, jenom ja já Stačím si sám, Já, já, já, jenom já, jenom já“ – Tieto slova ho vystihujú ako riť na šerbel.

V Bratislave dostal priestor usporiadať protest proti islamu práve neznáma O2H na čele s J. Pavlišom a to od Českého organizátora z Prahy, ktorý bol spolu organizátorom celoeurópskeho protestu proti islamizácií Európy – „Blok proti islamu a hnutie Úsvit“. Akcia 06.02.2016 mala byť súčasťou celoeurópskych protestov organizovaných hnutím Pegida.

Tu je prvá pochybnosť a to výber neskúseného J. Pavliša na organizovanie tak veľkého projektu celoeurópskeho významu „Protestu proti Islamizácii Európy“ s otázkou.

Prečo za partnera na Slovensku nebol vybraný skúsený organizátor z predchádzajúcich protestov napríklad občiansky aktivista Lukáš Kopáč?

11958311_456203951234307_8969901423623496374_oVeď Lukáš Kopáč je ten človek, ktorý dokázal spojiť hodnotovo všetky subjekty, neparlamentné politické strany a hnutia (PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, SĽS, HSĽS, PD), občianskych aktivistov a združenia (SHO, OSOH a iné) a najmä vlastencov a bežných občanov, kde SPOLOČNE ZA SLOVENSKO spojil všetkých a každý mal príležitosť sa vyjadriť aj na tribúne na námestí SNP v Bratislave. Samotná skúsenosť z výbornej organizačnej činnosti je už len samotný fakt, že na proteste proti Islamizácii Európy, ktorý sa konal 20.06.2015 v Bratislave sa zúčastnilo od 8 až do 10 tisíc protestujúcich Slovákov. Taktiež aj v pokračovaní týchto protestov v Bratislave v septembri 2015 prišlo od dvoch do troch tisícok aktívnych a nahnevaných ľudí na súčasnú politiku Bruselu a EÚ.

12015103_456205741234128_7897638553123185213_o

Takže poďme k zákulisnej politickej hre mocných ako potlačiť a oslabiť národne a občiansky orientované politické strany, ktoré idú do volieb 2016 na Slovensku a to Koalícia SPOLOČNE ZA SLOVENSKO alebo aj politická strana Ľudová Strana Naše Slovensko.

Robert Fico SMER-SD veľmi dobré vedel, že keď sa mu podarilo prostredníctvom médií ukradnúť tému vlasteneckým subjektom o Ilegálnej Imigrácii Európy, ktoré priviedli ľudí do ulíc najmä pre dôvod, že euro-poslanci SMER–SD, ale aj ďalší slovenský euro-poslanci súhlasili s prideľovaním kvót na prerozdelenie tzv. utečencov (ilegálnych imigrantov) do všetkých členských štátov EÚ vrátane Slovenska. Myslel si, že občania na toto hlasovanie v Euro-parlamente zabudli, ktoré dodnes R. Fico verejne nevysvetlil.

DSCN1910Práve nezodpovedná politika slovenských euro-poslancov priviedla tisícky ľudí v júni 2015 na námestie SNP v Bratislave. R.Fico síce vedel hneď využiť politický trik čo spraviť. Rýchlo prevziať tému ilegálnej imigrácie a začať tvrdiť prostredníctvom mainstream médií, že on je záchranca Slovenska, ktoré ovláda s pozície moci RTVS a ďalších TV a printových médií z ktorými má nadštandardné obchodné vzťahy. Taktiež vedel, že mimoparlamentné strany a občianskych aktivistov do médií nepustí, aby sa k téme vyjadrovali a tak získa popularitu pred voľbami ako jediný záchranca Slovenska pred ilegálnou imigráciou.

Bohužiaľ, ale stále ide len o divadlo R. Fica, nakoľko neurobil  žiadne efektívne kroky a potichu pripravuje aj so samosprávami (ZMOS – vybranými mestami) integráciu ilegálnych utečencov na Slovensko v súlade s dlhodobo pripravovaným projektom „Buk“ (zdroj:www.projektbuk.sk) o ktorom písal aj Ondrej Klokoč s Koalície SPOLOČNE ZA SLOVENSKO na sociálnej sieti Facebook

DENNÍK POLITIKA – Klokoč vykričal Kotlebovi: Kde je to vaše národné cítenie? – piatok, 5. február 2016

2a nielen to, že písal na Fb, o tomto podvraťackom projekte Slovenskej politiky. Koalícia SPOLOČNE ZA SLOVENSKO na to upozorňovala aj média na svojej tlačovej besede s novinármi a oni zostali opäť mlčať, aby sa verejnosť nič nedozvedela.

Robert Fico má snahu si udržať popularitu ako ochranca, ktorý akože robí pre ľudí v tejto téme, ale len do volieb 2016. Preto sa snaží umlčať skutočných národovcov „Koalíciu SPOLOČNE ZA SLOVENSKO“ a zamlčovať realitu pred občanmi, čo chystá aj so samosprávami  spojené pripravovanou okupácie Slovenska  prisťahovalcami, ktoré má práve zabezpečiť oslabenie národných strán a subjektov formou multikulturizmu na Slovensku.

12657772_981512288623300_878016017761128848_oCeloeurópsky Protest proti Islamizáci Európy prichádzal v nevhodný čas pred voľbami do NR SR na Slovensku. S blížiacou sa jarou, prichádza opäť čas, kde sa majú pohnúť veľké masy v desať tisíckach ilegálnych imigrantov s juhu do strednej Európy.

„Pegida“ začala organizovať masívne protesty po celej Európe proti Islamizácii EÚ na 06.02.2016 a tu sa SMER zľakol, žeby tesne pred voľbami mu opäť vytrhol vietor s plachát niekto z národných strán ako je Koalícia SPOLOČNE ZA SLOVENSKO alebo poprípade aj iný aktivisti pôsobiaci v strane ĽSNS. Preto sa SMER dobré pripravil aj na túto možnosť, aby Slováci (voliči) zostali bez informácii alebo boli podsúvané informácie prezentované ako Smer potrebuje vo svojej kampani.  12660296_978487005532779_356393854_n

Robert Fico si našiel najslabší článok v popularite mimoparlamentného spektra egoistu J. Pavliša so stranou O2H, ktorý je naklonený politickej strane SMER-SD čo aj sám Pavliš potvrdil vo svojich vyjadreniach na sociálnej sieti facebook. Faktom je aj to, že kandidátna listina je aj plná kandidátov s ľavicovej mimoparlamentnej strany „JEDNOTA“.

Smerácka taktika.

Robert Fico vedel, ak pomôže zorganizovať protest „EURÓPA PROTI ISLAMIZÁCII“ strane O2H, tak národné spektrum mimoparlamentných strán posunie na vedľajšiu koľaj. V prípade vydareného protestu bez vystúpenia Slovenských národovcov na pódiu získa percenta strana O2H, a tým odoberie čas hlasov skutočným národovcom Slovenska ako je Koalícia SPOLOČNE ZA SLOVENSKO alebo HSĽS.
V prípade neúspechu sa média vyjadria o slabej účasti a otvoria sa dvere Ficovi k prijímaniu ilegálnych imigrantov na Slovensko, a média od prezentujú, že Slovenský občania už neprotestujú proti kvótam a umiestňovaniu utečencov na Slovensku.

Ako to celé docielil nie je ľahké uhádnuť!

Bab--------Robert Fico má dobré vzťahy so slovenským podnikateľom a politikom v Českej republike oligarchom Andrejom Babišom a potreboval od Babiša, aby mu vrátil nedávnu službičku, ktorú mu poskytol Fico na Slovensku vo forme daňovej úľavy pre Duslo Šaľa, kde v minulosti predseda Smeru zabral, hoci mu to nebolo príjemné. Nechal potichu zmeniť zákon, aby samotné rozhodnutie prehodil na ministra hospodárstva a nikdy nemusel predstúpiť pred kamery a vysvetľovať, že tak veľa peňazí dostáva od štátu ťažká chemická výroba, ktorá navyše ani neprinesie nové pracovné miesta.

Andrej Babiš má zas veľmi dobré vzťahy v Čechách na jedného zo spoluorganizátorov Európa Proti Islamizácií „Hnutie Úsvit“. A tu ruka ruku myje a český organizátori si vzali odporučeného partnera do protestu „Európa Proti Islamizácii“ na Slovensku stranu O2H a nie skúseného organizátora prvých akcií vôbec v strednej Európe Lukáša Kopáča, alebo niekoho zo spoluorganizátorov protestu z letných mesiacov 2015 na Slovensku, ktorí boli Slovenské Hnutie Obrody, PRÁVO A SPRAVODLIVOSŤ, Slovenská Ľudová Strana, HSĽS a iné mimoparlamentné strany. Na protest do Bratislavy „SPOLOČNE ZA SLOVENSKO – EURÓPA PROTI ISLAMIZÁCIÍ“ boli pozvaný aj ostatné mimoparlamentné strany medzi, ktoré patrila aj O2H avšak práve O2H sa nikdy týchto Bratislavských protestoch, ale aj iných nezúčastňovala a nezúčastnila. Asi prečo? Lebo by si mohla poškodiť budúcu spoluprácu so SMEROM.

Ihneď ako O2H zverejnila, že bude organizovať protest 06. Feb. 2016 sa aktivisti z letných protestov začali spájať s predstaviteľmi strany O2H, aby mohli vystúpiť na pódiu a zvolať aktívnych občanov na spoločnú akciu „EURÓPA PROTI ISLAMIZÁCIÍ“, avšak dostali nasledovné odpovede:

Roman Ruhig po telefonickom rozhovore s Rudom Weissom (kandidát strany O2H)  dal prísľub, že Koalícia SPOLOČNE ZA SLOVENSKO môže vystúpiť na pódiu, ale Kotlebovci nie, tí tam môžu skákať ako opice a slovo nedostanú. Neprešlo ani pár dní a Weiss volal Ruhigovi predstaviteľovi koalície SPOLOČNE ZA SLOVENSKO, že žiadny nacionalisti nemôžu vystúpiť a J. Pavliš zakázal, aby sa Koalícia SPOLOČNE ZA SLOVENSKO zúčastnila na ich proteste.

Asi prečo to Pavliš zakázal?

ruhigLebo Roman Ruhig je neprijateľná osoba pre SMER a podáva jednu žalobu za druhou voči orgánom štátnej správy za ich nezákonné rozhodnutia a komplikuje život smerackým zástupcom na ich pozíciách v štátnej správe a snaží sa zabrániť nielen ich korupcii, ale aj svojvôle, ktorá prekvitá v celej štátnej správe.

Presne podobne skončil aj občiansky aktivista Marián Mišún, ktorý organizoval protest proti Islamizácií Európy v Košiciach, ktorý sa uskutočnil v októbri 2015. Medzi Mišunom a Pavlišom prebehla ostrá výmena názorov na sociálnej sieti facebooku ohľadne pripravovaného protestu a vystúpenia občianskych aktivistov – vlastencov Slovenska na pripravovanom proteste, ktorý sa mal konať 06.02.2016 a mal byť súčasťou veľkej reťaze protestov národných a demokratických síl v Európe.

komuni

Samozrejmosťou bolo, že aktivisti a ostané mimoparlamentné národné strany ani nepozývali svojich priaznivcov na protest organizovaný egocentrikom J. Pavlišom v Bratislave a jeho účasť skončila tak ako si to SMER naplánoval = Fiaskom bez záujmu slušných občanov, o tieto špinavé hry politikov odignorovali, lebo súčasný občan je stále podvádzaný a klamaný politikmi, ktorí si robia z bežných ľudí dobrý deň.

Egocentrik J. Pavliš si môže naďalej spievať „ja ja ja jenom ja“, ktorý ako koktajúci bieli kôň SMERU skončil protest v Bratislave absolútnym debaklom a fiaskom pre hodnotové vnímanie slovenských tradičných a kultúrnych hodnôt a zavŕšil pripravovaný úplný koniec zvrchovanosti Slovenska.

12705332_1051625228226954_5084513888649167088_nMédia splnili svoju úlohu a informovali o fiasku protestu z Bratislavy, kde bolo pár desiatok protestujúcich a ani pár desiatok ľudí, ktorí tam došli nepozvane s vlajkami Koalície SPOLOČNE ZA SLOVENSKO, HSĽS a PD k protestu nepomohlo. Mainstream nemusel ani znižovať počty ľudí protestujúcich ako býva zvykom pri protestoch proti politike elít, lebo ak odrátame agentov SIS, tajných policajtov v civile, okrem organizátorov už skutočne ostane len zanedbateľný počet ľudí, ktorí boli skôr okolo idúcimi.

Ficko si splnil svoj plán a má otvorené dvere pre prijímanie ilegálnych imigrantov aj na Slovensko a zároveň má o jednu starosť menej, ktorú musel doteraz vysvetľovať svojim partajníkom eurosocialistom v Bruseli. Môže opäť konať v súlade s pokynmi Bruselu a prehodiť list a začať bojovať so súčasnou opozíciou, čo už sme aj mohli postrehnúť útokom na opozíciu v oblasti s podvodom prevodu obchodnej spoločnosti jedného neštandardného opozičníka.

12657772_981512288623300_878016017761128848_o

Avšak na záver jeden odkaz p. J. Pavlišovi a  R. Ficovi.

My sa nevzdáme a budeme pokračovať SPOLOČNE ZA SLOVENSKO za Slovenskú pravdu, Slovenskú zvrchovanosť a právny spravodlivý štát v prospech občanov Slovenska.

 SPOLOČNE ZA SLOVENSKO určite raz zvíťazíme.

 

Logo RR pre foto-shop

SLOVENSKO patrí SLOVÁKOM!

 

 

 

Mgr. Roman RuhigLetak_koalicia_A5Letak_koalicia_A52