Fico opäť klame občanov Slovenska a podporuje po tichu príliv ilegálnych imigrantov!

Fico opäť klame občanov Slovenska a podporuje po tichu príliv ilegálnych imigrantov!

3-e8771adaf5e1d5c3f0924faabf8a5f627627723cFico klame občanov Slovenska a nehovorí pravdu s ilegálnou imigráciou.
V januári sa pre média vyjadril, že v súčasnosti prichádza do Európy 1000 až 5000 migrantov denne, čo zároveň Fico označil za neakceptovateľné čísla, ktoré ešte stúpnu s príchodom jari. Vláda SR vyslala naše policajné jednotky pomáhať, chrániť hranice do Macedónska, zatiaľ tam však naše jednotky asistujú ako cestovka a pomáhajú nakladať imigrantov do vlakov smer EÚ. Macedónsko síce nie je členským štátom Európskej únie, ale je súčasťou takzvanej balkánskej trasy, ktorú využívajú utečenci na ceste do bohatých západoeurópskych krajín.
Z dostupných zdrojov sme sa dozvedeli, že naši policajti v Macedónsku nestrážia hranice, ale išli pomáhať nakladať utečencov – ilegálnych imigrantov na vlaky smer západná Európa.
Keď sa jeden zo Slovenských policajtov opýtal prečo ich nakladajú do slovenských vozňov (vagóny ŽSR) – celá vlaková súprava, bolo mu odpovedané neboj sa, oni idú do Rakúska. Náš zdroj uviedol, že je zhrozený, že mali isť chrániť hranice a zatiaľ ich tam pomáhajú nakladať do vlakov a len v pondelok naši policajti asistovali pri naložení 1100 utečencov.
Táto kolaborácia Ficovej vlády s ilegálnou imigráciou je vážnou hrozbou Slovenskej republiky. Každý kto napomáha nelegálnej činnosti, je spolupáchateľom trestného činu prevádzačstvo.
§ 355 ods.1 (Trestného zákona); Kto pre osobu, ktorá nie je štátnym občanom Slovenskej republiky alebo osobou s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky, organizuje nedovolené prekročenie štátnej hranice Slovenskej republiky alebo prechod cez jej územie, alebo také konanie umožní, alebo v ňom pomáha, potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.
Natíska sa nám otázka na Generálnu prokuratúru SR prečo mlčí a nezačne konať. Nie je možné, aby pre spolužiactvo by bol niekto chránený a iní bežní ľudia boli obviňovaní!
europeticiaUvedomme si čo nás čaká, ak sa opäť dostanú po 5. marci 2016 k moci tí, ktorí v tichosti podporujú ilegálnu imigráciu a navonok pred občanmi klamú a hrajú divadlo, že ich snahou je zastaviť ilegálnu imigráciu!
Jediná koalícia SPOLOČNE ZA SLOVENSKO chce úprimne bezpečnosť občanov Slovenska a zamedziť prílivu ilegálnej imigrácie. Nestačí len rozprávať, ale aj konať. Koalícia SPOLOČNE ZA SLOVENSKO spustila celoeurópsku petíciu (01.01.2016) za uzatvorenie európskych hraníc a dočasne aj slovenských hraníc pokiaľ sa nevyrieši táto organizovaná kríza.  http://collectivecitizens.eu/

12596897_545464252298788_1210416256_o