Dosť bolo klamstiev slovenských politikov, ktorí klamú a zavádzajú svojich voličov! Verejne vyzývame poslancov a politické strany na spoločný protest občanov, ktorý sa uskutoční 9. februára 2017 – „Slovensko bez základní NATO, cudzích vojakov a votrelcov“

Dosť bolo klamstiev slovenských politikov, ktorí klamú a zavádzajú svojich voličov! Verejne vyzývame poslancov a politické strany na spoločný protest občanov, ktorý sa uskutoční 9. februára 2017 – „Slovensko bez základní NATO, cudzích vojakov a votrelcov“

Po voľbách (2016) do NR SR Slováci očakávali zmeny aj v obrannej politike Slovenska. Najmä preto, že ministerstvo obrany pripadlo SNS. Bohužiaľ nominant SNS – Minister obrany  P. Gajdoš ma názor, že „my sme NATO“!

Nato, že Smer-SD – Ficovci, SAS – Sulikovci, OĽANO- Matovičovci, Most-HÍD – Bugárovci milujú prozápadné štruktúry Bruselu a Washingtonu sme už vedeli, keď v NR SR bol v roku 2015 schválený aj návrh na vyslovenie súhlasu s prítomnosťou zahraničných ozbrojených síl na území Slovenskej republiky v súvislosti s ich pôsobením v NATO. Týmto aktom sa Slovenská republika dobrovoľne stala politicky nesvojprávnou a vojensky okupovanou krajinou cudzími armádami a mocnosťami proti vôli občanov Slovenskej republiky, aj proti Ústave SR –  Slovenská republika je zvrchovaný štát!

Najväčším sklamaním  je pre slovenských vlastencov a národniarov práve strana SNS, ktorá prostredníctvom svojho predsedu A. Danka kritizovala pred voľbami do NR SR (2016) prezidenta A. Kisku vrátane predsedu vlády  R. Fica za ich postoje k NATO a ich odsúhlasovanie budovania vojenských základní pre cudzinecké vojska na Slovensku.

Andrej Danko dnes už „ Kapitán“  je so svojou stranou SNS v parlamente a  stal sa predsedom NR SR. Po získaní funkcie predsedu NR SR a hodnosti kapitána je jeho rétorika už úplne iná, respektíve veľmi rýchlo si osvojil zradnú politiku, ktorá oberá Slovensko o svoju zvrchovanosť. Nedávno 24. 01.2017 inaugurovali v mediálnej tichosti – Minister obrany Gajdoš (SNS) v priestoroch kasární v bratislavských Vajnoroch  sídlo Styčného integračného tímu NATO na Slovensku (NFIU SVK).  

02.02.2017 odhlasovali v parlamente vyslanie 152 slovenských vojakov pod rúškom výcviku, ktorý sa má konať len niekoľko desiatok kilometrov od ruskej hranice do Lotyšska.

Slovenskí vojaci by mali byť v Lotyšsku od apríla do júna. “Cieľom navrhovaného pôsobenia príslušníkov Ozbrojených síl SR je realizovať výcvik v rámci výcvikovej prítomnosti V4 na území pobaltských členských štátov NATO, čo má v súlade so spoločnou deklaráciou krajín Pobaltia prispieť k doplneniu spôsobilostí aliancie v tomto regióne,” uviedlo ministerstvo obrany v dôvodovej správe.

Tu sa pristavme. Čo majú štáty V4 s pobaltskými štátmi? Pobaltské štáty nie sú členmi V4,  ale sú členmi EÚ a členmi NATO. Takže takáto správa je scestná. Ide skôr o pripojenie sa k dobiehanej a štvavej politiky Obamovej administratívy proti Rusku. Dnešný americký prezident Trump sľúbil zaujať v otázkach NATO a Ruska iný postoj, avšak nato si musíme ešte počkať pre jeho krátkosť v prezidentskej stoličke.

Slovenská politická scéna je zréjme úzko napojená na mimovládky, ktoré financovali v USA aj prezidentské voľby  Hillary Clintonovej, a tieto neustále poukazujú na Rusko, že je agresorom. Pritom ruská armáda pôsobí na svojom zvrchovanom území a americká armáda pod rúškom NATO sa nachádza už po celej EÚ a stále sa tlači viac a viac k ruským hraniciam.

Tu sa môžeme pristaviť aj k skutočnému dôvodu prečo Slovensko vysiela slovenských vojakov do Pobaltia. Vyslanie slovenských vojakov do Pobaltia avizoval minister obrany Peter Gajdoš (nominant SNS) na júlovom summite NATO vo Varšave. Gajdoš na summite uviedol, že táto výcviková misia bude nadväzovať na posilňovanie východného krídla NATO. Lídri členských krajín aliancie totiž na summite odsúhlasili plán na nasadenie štyroch práporov v Estónsku, Lotyšsku, Litve a Poľsku.

Dosť bolo klamstiev slovenských politikov, ktorí  klamú a zavádzajú svojich voličov!

SPOLOČNE ZA SLOVENSKO – odmietame agresívnu vojenskú politiku, prítomnosť cudzineckých vojsk na Slovensku, budovanie vojenských základní pre cudzinecké vojska na zvrchovanom území Slovenska a vysielanie slovenských vojakov na hranice s Ruskom!

Slovenský ľud bol vždy mierumilovný a nie agresorom!  Slovenská armáda ma slúžiť na obranu našej vlasti a nie sa pripájať k agresii, ktorá podporuje prozápadný oligarchický vojenský priemysel a NWO.

SPOLOČNE ZA SLOVENSKO zvolávame protest občanov za mierové Slovensko  aj s ďalšími proslovenskými organizáciami na 9. februára 2017 v čase od 17:00 hod na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave s názvom: „Slovensko bez základní NATO, cudzích vojakov a votrelcov“

  • Vyzývame verejne poslancov a politické strany, aby sa stali súčasťou občanov a najmä všetkých tých, ktorí hlasovali v parlamente proti vyslaniu slovenských vojakov do Pobaltia a zúčastnite sa spoločného protestu za „Mierové Slovensko“ – „Slovensko bez základní NATO, cudzích vojakov a votrelcov“.

Hlasovanie v parlamente (02.02.2017) TU! (Návrh na vyslanie príslušníkov ozbrojených síl Slovenskej republiky na výcvik do Lotyšskej republiky (tlač 357). Hlasovanie o návrhu uznesenia. TU)

Je nutné spojiť sily a dokázať, že občan na Slovensku je prvoradý, vrátane  bezpečnej, zvrchovanej a mierovej Slovenskej republiky!

  • Páni poslanci NR SR a predstavitelia (predsedovia) parlamentných politických strán, dokážte vašou účasťou na verejnom občianskom zhromaždení „Slovensko bez základní NATO, cudzích vojakov a votrelcov“, že vaše prejavy v parlamente nie sú len prázdnou farizejskou  rečou, ale ukážte to aj vašimi skutkami a príďte sa porozprávať medzi občanov Slovenska! 

Súvisiace články:

Kapitán Andrej Danko – Predseda SNS je klamár!  TU

Vasiľ BIĽAK a Robert FICO, čo majú spoločné? TU

INFO.SK – Spoločne za Slovensko chce referendum o NATO – sobota, 6. február 2016 TU

NATO A SLOVENSKO – Zobuďme európske národy, vrátane Slovenska! Zbrojenie a budovanie vojenských centier NATO nie je cesta k mieru, ale cesta k biznisu elít a rozpútanie vojny v Európe! TU

Tajné základne NATO v Prešove a inde? Bratislavský protest: NATO je globálna teroristická organizácia TU

Bulhari už majú plné zuby NATO aj imigrantov. TU

STOP NATO – IDEME DO ULÍC TU

HLAVNÉ SPRÁVY – Bratislavský míting proti základniam NATO: “Slovenský občan vždy chcel žiť v mieri, pracovať a budovať svoju vlasť” – nedeľa 31. januára 2016 TU

Foto zdroj:
http://domaci.ihned.cz/c1-62317380-cesi-a-slovaci-chystaji-velke-vojenske-cviceni-zcasti-blizko-hranic-s-ukrajinou

http://www.lest.mil.sk/index.php?ID=30052