Dnes vyšla na denné svetlo pravda o Matovičovi a jeho nezákonnom konaní!

Dnes vyšla na denné svetlo pravda o Matovičovi a jeho nezákonnom konaní!

13472373_609192642592615_1384585125_nOdkedy sa Matovič dostal do parlamentu, robí tam len cirkus namiesto toho, aby si vykonával svoju funkciu poslanca v súlade so zákonom!

Poslanec „ Matovič“  plače, že dostal sankciu vo výške šesť mesačných poslaneckých platov za nerešpektovanie zákona a nezrušil svoju živnosť  v čase, keď je a bol poslancom NR SR.

Zákony platia pre všetkých a nie len pre obyčajných ľudí, ktorí keď porušia zákon okamžite dostanú sankciu – pokutu na ktorú musia ťažko pracovať.

Vy p. Matovič sa len schovávate za názov obyčajných ľudí a môžete sa hanbiť ako poslanec, lebo práve poslanci by  mali byť vzorom pre obyčajných ľudí, rešpektovať zákony!

 Ako poslanec sedíte v zákonodarnom zbore a ste  súčasťou tvorby zákonov a sám ich nerešpektujete a teraz sa v médiách hráte na neviniatko aj s vašimi kolegami, že ide o administratívnu chybu. Nie  nejde o administratívnu chybu, ide o úmyselné nezákonné konanie, lebo ste vedeli že ste si mali svoju živnosť zrušiť a nie sa tu hrať, že ja som nič nerobil a nefakturoval.

Keby som sa ja osobne (Roman Ruhig) po právnej stránke pozrel na Vaše aj iné konania aj v iných skutkoch, tak už nie ste ani poslancom!

Takže odkaz pre Vás p. Matovič!  =  Už nikdy nehovorte o Koalícii SPOLOČNE ZA SLOVENSKO že nepoznáme zákony!  Ako ste uviedli pre TASR To, že nejakí ľudia z nejakej koalície nepoznajú zákon, ja za to nemôžem. Zdroj: (http://www.spolocnezaslovensko.sk/teraz-sk-podnet-na-i-matovica-volbami-nekonci-proces-bude-pokracovat-utorok-1-marca-2016/)

Logo-SPOLOCNE-ZA-SLOVENSKOMy zákony SR poznáme veľmi dobre!

Neznalosť zákona nikoho neospravedlňuje! Takže sankcia, ktorú ste dostali je zaslúžená!

SPOLOČNE ZA SLOVENSKO nekončí len Vami, neberte  to ako zaujatosť  voči Vám!

My sa pozrieme na všetky  nezákonné konania, ktoré páchajú najmä politici a všetci  za nezákonnosť  budete sankcionovaní!

Mgr. Roman Ruhig

 

AKUALITY.sk, TOPKY.sk, CAS.sk (a iné médiá) – Igor Matovič dostal vysokú pokutu – 16. jún 2016