Aj Slováci idú 26.11.2016 do Berlína v duchu „Vlastenci Európskych národov spojme sa!“ Zastavme skazu Európy a ničenia našich vlasti!

Aj Slováci idú 26.11.2016 do Berlína v duchu „Vlastenci Európskych národov spojme sa!“ Zastavme skazu Európy a ničenia našich vlasti!

18213801_303
Pozývame všetkých vlastencov Európy na 100 – stý večerný pochod do Berlína
pre záchranu nášho kontinentu, našich národov, teda aj nás Slovákov. Len v jednote vlastencov je sila, ktorú súčasní euro-byrokrati neporazia.

Verní sebe – Svorne napred! 

Vážení priatelia, vlastenci, roduverní Slováci a sympatizanti.

BärGiDa oslávi ďalšie výročie a v sobotu 26. novembra  pozýva všetkých pod heslom  “Berlín Patriots proti islamizácii Európy”, ktorým záleží na našej tradičnej kultúre a tradičných európskych  hodnotách národných štátov.

Stretnutie sa uskutoční v sobotu  26.11.2016 o 14:00 hod na Hlavnej stanici Washington Place odkiaľ začne protestný pochod po uliciach Berlína v snahe dospieť k zmene súčasného diktátorského Bruselu a ľahostajnej politike európskych národných vlád, ktoré podporujú ilegálnu migráciu a islamizáciu  v našej domovskej Európe. Samotný pochod, ktorý začne na Washington Place, skončí prejavmi všetkých vlastencov  jednotlivých národných  štátov z celej Európy pred Brandeburgskou bránou.

unnamed-2Spoločným cieľom je dosiahnuť a odstrániť :

  • odstrániť zneužívajúce nároky islamu
  • odstrániť zneužívanie ozylového a utečeneckého práva
  • zastavenie masovej ilegálnej imigrácia a následne migrácii po celej Európskej únii
  • postaviť sa na odpor a zakázať prijatie šaríe, ktorá potláča kresťanské tradície
  • nedovoliť bez súhlasu národných referend realizovať bruselský super-štát
  • skoncovať s rabovaním spoločného majetku, čo zapríčiňuje bankrot jednotlivých štátov EÚ
  • postaviť sa na odpor nevýhodným zmluvám FTA, TTIP, CETA alebo Tisu, ktoré podkopávajú všetky skôr zavedené štandardy kvality
  • postaviť sa na odpor trvalého a systematického znižovania občianskych práv, slobody prejavu a slobody slova
  • postaviť sa na odpor sledovania našich ťažko zarobených peňazí, ktorým chcú sledovať náš osobný pohyb a súkromie, pričom už dnes Brusel otvorene hovorí, že chcú zrušiť aj hotovosť platieb

Súčasná európsko-politická garnitúra chce zotročiť vlastné národy, vziať im vlastnú identitu a vytvoriť Multikulti-európu pre jej ľahšie ovládanie vyvolenými – elitou určitého okruhu finančníkov. Je načase to zastaviť a spojiť všetky sily na záchranu súčasnej tradičnej a mierovej Európy.

Logo-SPOLOCNE-ZA-SLOVENSKOIniciatíva SPOLOČNE ZA SLOVENSKO pozýva všetkých, aby sa pripojili k stému pochodu Berlínom za mierovú slobodnú Európu a zachovanie našich národných štátov, ich autonómie vrátane zachovania svojbytnosti našich národov, kultúr a tradícii. Organizujeme spoločnú cestu do Berlína a budeme veľmi radi ak sa k nám pripojíte. Ide aj o nás, bezpečnosť našich rodín, našich potomkov.  Je to len na nás! Len v spoločnej jednote je sila. Verní sebe – Svorne napred! Ak budeme ľahostajní k dnešku, stratíme aj víziu na lepšiu budúcnosť. V prípade záujmu o spoločné cestovania do Berlína nás kontaktujte na email: hovorca@spolocnezaslovensko.sk  Podľa počtu prihlásených zvažujeme spoločné vycestovanie autobusom / autobusmi, alebo lietadlom. Prosíme Vás, dajte nám vedieť najneskôr do utorka večer 22. 11. 2016 informáciu o tom, či máte záujem o účasť a spoločnú cestu do  Berlína.

Naša cesta do Berlína je zo strany nemeckých vlastencov očakávaná. Zástupcovia BärGiDy podporili iniciatívu SPOLOČNE ZA SLOVENSKO na tohtoročnom júnovom podujatí v Bratislave. Cesta do Berlína bude hlasom zo Slovenska, ktorý zarezonuje pod Brandeburgskou bránou, v tomto zlomovom historickom čase pre celý náš starý kontinent.

Kontaktujte nás na

email: hovorca@spolocnezaslovensko.sk

mob: 0905462703 alebo 0949844499

VIDEO POZVÁNKA TU