Adriana Meleková alias Sheila Sz. verzus Slovenská polícia

Adriana Meleková alias Sheila Sz. verzus Slovenská polícia

Rekonštrukcia postupu policajného zatýkania Sheily Sz, ktorá vo svojom videu prejavila svoj názor spálením koránu. Slovenská polícia zatkla Sheilu Sz. v Ružomberku za zverejnenie svojho videa na sociálnych sieťach, ktoré natočila a zverejnila vo Fínsku.

Hovorkyňa Prezídia PZ Denisa Baloghová povedala že vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) obvinil 24-ročnú ženu zo: zločinu výroby extrémistických materiálov (trestná sadzba 3 až 6 rokov),v súbehu s prečinmi násilie proti skupine obyvateľov (trestná sadzba 6 mesiacov až 3 roky), hanobenie národa, rasy a presvedčenia (trestná sadzba 1 až 3 roky), podnecovanie k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti (trestná sadzba až na 3 roky).

“Tento materiál mal byť zverejnený prostredníctvom internetu na webových stránkach verejne prístupných aj na území Slovenskej republiky, a to minimálne od decembra minulého roka,” uviedla v piatok (17.2.) hovorkyňa Generálnej prokuratúry SR Andrea Predajňová. “Na videu ukazuje knihu s nápisom The Quran, o ktorej opakovane tvrdí, že je to korán. Vytrháva z nej strany, hádže ich na zem (jednou zo strán si na videu utrie zadok, roztrhne knihu, pomočí a potom ich zapáli,” objasnila hovorkyňa Prezídia Policajného zboru SR Denisa Baloghová.

V tomto videu “Adriana Meleková alias Sheila Sz. verzus Slovenská polícia” sa snažíme priblížiť pravdepodobnú rekonštrukciu priebehu zatýkania Sheily Sz. zásahovou jednotkou slovenskej polície s ilustračnými zábermi , ktoré sú voľne dostupné na YouTube.

Pozri pravdepodobný postup zatýkanie Sheily Sz – Slovenskou policajnou jednotkou NAKA – Video TU!

 

Máme dôvodné podozrenie, že Slovenská polícia nekonala v súlade s platnými zákonmi SR pri  zatýkaní Sheily Sz., ale ide skôr o zastrašovanie slovenskej verejnosti a ukážku, ako môže dopadnúť každý jeden občan Slovenskej republiky, ktorý sa verejne vyjadrí k islamizácií našej domoviny.  Postavme sa spoločne za svojich občanov, ktorí sa snažia poukázať na nezmyselnú politiku štátov Európskej únie vrátane politiky Slovenskej republiky.

Súvisiace články:

Kto viac ohrozuje bezpečnosť Slovenska – Sheila Sz., alebo Robert Kaliňák? – TU!

Na Slovensku neexistuje rovnaký meter pre každého a sloboda prejavu je extrémizmom len pre tých čo nesedia v NR SR ! – TU!

Špeciálny prokurátor Dušan Kováčik s platom cez 4000 eur kope tímovo ligu za Smer-SD aj napriek tomu, že je osem rokov práce neschopný! -TU!